Uitslagen 1985 t/m 2000

Uitslag Corso 2000

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3136 Fun Fun De Verzonken Kathedraal
2 3086 Olympia De Vlucht van de Walkure
3 2906 After Nero’s Koning Keizer Admiraal
4 2710 The Bottle Spiritueel China
5 2688 Next Generation The Butterflyball
6 2589 Knelis Het Bruine Goud II
7 2546 Ideefix Het Zoete Goud
8 2470 De Brekers Op Zoek Naar…
9 2448 Deurgoan Pocahontas
10 2415 Kluitenberg Wij Zetten de Joker In
11 2314 Hebbes Leonardo da Vinci

 

Uitslag Corso 1999

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3374 Olympia In de Ban van de Ring
2 3188 Fun Fun Betovering
3 3128 The Bottle Zuiderzeebalade
4 2914 After Nero’s Carnaval in Venetie
5 2730 De Brekers Er Is Er Een Jarig
6 2696 Knelis Innuendo
7 2664 Hebbes Zorro
8 2610 Next Generation Bachus
9 2534 Kluitenberg Poppentheather
10 2526 Stavo Wilde Jacht

 

Uitslag Corso 1998

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3325 Olympia Napoleon Bonapart
2 3299 Fun Fun De Wraak der Zee
3 3064 After Nero’s Puppet On a String
4 3016 The Bottle Hercules
5 3012 De Brekers King Arthus
6 3009 Hebbes De Zwanenprinces
7 3000 Knelis Speeltijd
8 2909 Stavo Tijd voor Thee
9 2817 Kluitenberg Madame Butterfly
10 2732 Next Generation De Avonturen van Odysseus
11 2716 Bee Vee De Legende van Sint Jan

 

Uitslag Corso 1997

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3373 Fun Fun De Drakenschilder
2 3326 De Brekers Verdi’s Aida
3 3294 Olympia De Rattenvanger van Hamelen
4 3101 Kluitenberg Boccaccio
5 3051 The Bottle The Last of the Mohicans
6 3009 Next Generation Back tot the Sixties
7 2925 Stavo De Vleespotten van Egypte
8 2913 After Nero’s In een Groen, Groen Knollenland
9 2905 Knelis Welcome to the Jungle
10 2857 Hebbes Bankroet

 

Uitslag Corso 1996

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3279 Olympia Rodeo Circus
2 3261 Fun Fun De Zoon van Helios
3 3211 Knelis Ridderfantasie
4 3051 Kluitenberg Der Zigeunerbaron
5 3017 De Brekers Halloween
6 2960 Hebbes Al Capone
7 2931 After Nero’s De Kermis Mobiel
8 2914 Stavo Boeren Breugel
9 2898 The Bottle Toetanchamon

 

Uitslag Corso 1995

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3138 Olympia Ceasar
2 3129 De Brekers De Gouden Eeuw
3 3085 Fun Fun Ali Baba en de 40 Rovers
4 3075 Knelis Muziek Legendes
5 2947 Stavo Mah-Jong
6 2893 Hebbes Gullivers Reizen
7 2884 After Nero’s Nero’s Western Town
8 2864 Bee Vee De Knoop Doorhakken
9 2797 Kluitenberg Orpheus
10 2724 The Bottle Loekie de Leeuw
11 2617 Van Drie Een Kom Uit de Bedstee

 

Uitslag Corso 1994

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3090 De Brekers Strauss, de Walzkning
2 3065 Knelis Inc. America (Tanksgiving America)
3 2968 Olympia Aladin en de Wonderlamp
4 2942 Hebbes Walt Disney’s Kleine Zeemeermin
5 2814 After Nero´s Phantom of the Opera
6 2807 Fun Fun Mirali
7 2773 Bee Vee Hekserij
8 2727 Kluitenberg Robin Hood
9 2704 Stavo Jungle Book
10 2694 Van Drie Een Roddeltong
11 2614 Crew ´87 De Flintstones

 

Uitslag Corso 1993

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 2724 Knelis Mythe der Vikingen
2 2610 De Brekers Ondergang van Pompei
3 2604 Olympia Bellen en het Beest
4 2600 Fun Fun Douwe Dabbert
5 2581 After Nero´s Disney´s Corso Parade
6 2541 Stavo Rick de Kikker
7 2481 Crew ´87 Magic Hocus Pocus Show
8 2331 Hebbes Luchtkastelen
9 2307 Bee Vee Schoenmaker Blijf Bij Je Leest
10 2265 Kluitenberg Holland op Zijn Best
11 2138 Van Drie Een Dorus

 

Uitslag Corso 1992

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3141 De Brekers Muurschilderingen
2 3131 Bee Vee Columbus
3 3130 Knelis Tribute to Freddie Mercury
4 2988 After Nero´s Het Feestvarken
5 2984 Kluitenberg Espana
6 2955 Stavo Meester Prikkebeen
7 2928 De Jonge Bouwers De Twee Koningen
8 2885 Fun Fun De Kristallen Bol
9 2809 Olympia Columbus
10 2596 Van Drie Een Het Zigeuner Leven
11 2596 Crew ´87 Fantasy Island

 

Uitslag Corso 1991

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3054 Bee Vee Mozart
2 3050 Stavo De Bokkenrijders
3 2928 Crew ´87 Flash Gordon
4 2918 After Nero´s Imagination
5 2876 Olympia ´88 De Klokkenluider van de Notre Dame
6 2817 Kluitenberg Picknick op Schelpeneiland
7 2779 Foklust De Kikkerprins
8 2758 Knelis Excalibur
9 2749 Fun Fun Assepoester
10 2604 Van Drie Een Fantasie op de Parelvissers
11 2494 De Jonge Bouwers Alexander de Grote
12 2320 De Brekers Glaasje op…

 

Uitslag Corso 1990

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3195 After Nero’s Princes Zilvermaan
2 3057 Olympia ’88 Les Contes d’Hoffmann
3 3051 Stavo De Gelaarsde Kat
4 3049 Bee Vee De Drakentand
5 3044 Crew ’87 Heldensage
6 3031 Fun Fun Rusland
7 3031 Kluitenberg Walsdroom
8 2971 De Brekers Vencent
9 2886 Foklust De Kleine Zeemeermin
10 2864 De Doppe c.q. De Keet Sinterklaas Sinterklaas
11 2823 Knelis Schaakmat

 

Uitslag Corso 1989

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 2822 After Nero’s Het Krekelconcert
2 2750 Bee Vee Cleopatra
3 2726 Kluitenberg De Barbier van Sevilla
4 2699 Stavo Meisjesdroom
5 2587 Olympia ’88 Fete de Bachus
6 2392 Knelis Hindoeisme
7 2357 Foklust Brouwerswagen
8 2336 De Doppe c.q. De Keet t’ is Monnikenwerk
9 2241 Meyer De menselijke Levenscyclus
10 2233 t Land Veno Ghooggeëerd Publiek
11 2220 Crew ’87 De Generaal

 

Uitslag Corso 1988

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 3949 After Nero’s De Kerkmuis
2 3939 Bee Vee India
3 3790 Brok Dungeons en Dragons
4 3711 De Doppe c.q. De Keet De Huurling
5 3668 Stavo Boedistische Symboliek
6 3620 De Brekers Symbolen der Magie
7 3618 Olympia ’88 Hiawatha
8 3544 Crew ’87 De Gummiberen
9 3517 t Land Veno Slangenbezweerder
10 3496 Knelis Alice in Wonderland
11 3469 Kluitenberg Nauurbescherming Natuurlijk
12 3363 Meyer Cafe Vermaak
13 3318 De Deurdouwers Vroger Werden Ze Wies…

 

Uitslag Corso 1987

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 280 Stavo Fata Morgana
2 262.5 De Doppe c.q. De Keet Tweestrijd
3 254.5 Bee Vee Het Rijk der Zeemeerminnen
4 253 vestitus Pagode
5 248 Vestitus Op De Koffie Komen
6 242 t Landveno In Soete Suikerbol
7 238 Knelis Het Kristal van Boeddha
8 237.5 Crew ’87 Vechten voor Vrede
9 232.5 De Deurdouwers Het Bruine Goud
10 231.5 Kluitenberg Volksvermaken
11 227.5 De Brekers Inca-Cultuur

 

Uitslag Corso 1986

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 273.8 Brok Taran en de Toverketel
2 273.5 De Doppe c.q. De Keet Indonesie
3 268.6 Bee Vee Het Zwaard van Damocles
4 259.3 Stavo Oud Egyptische kunst
5 245.3 Meyer De Grote Arcana
6 244.1 Kluitenberg Symboliek van de Tijd
7 243.2 Afer Nero’s 100 jaar Wetboek van Strafrecht
8 238.5 Vestitus De Negerhut van Oom Tom
9 231.5 ’t Land Veno Bonjour Monsieur Melies
10 210.7 De Deurdouwers Het Olympische Symbool
11 187.6 WBVTK Mooi Nederland
12 184.5 Knelis Robinson Crusoe

 

Uitslag Corso 1985

Klassement

Jury Punten Groep Onderwerp
1 255.5 De Doppe c.q. De Keet Droombeeld
2 253.25 Meyer Van Boomstam tot Lucifer
3 253 ’t Land Veno De Baron van Munchhausen
4 252 Stavo De Vier Jaargetijden
5 250 Bee Vee Der Vogelhandler
6 245 Foklust Romance in de Renaisance
7 240.5 After Nero’s Wolfgang Amadeus Mozart
8 240.25 Vestitus Symbolen van Geluk
9 230 Van Benthem Ganzebord
10 223.25 Kluitenberg Jaarwisseling
11 220.75 De Deurdouwers De Rattenvanger van Hamelen
12 211.5 De Vri’je Tied Omdat het zo is